Zakázková výroba dárkových krabic
od 1 kusu až po sériovou výrobu.

Tam kde vaše krabicové řešení končí, naše práce začíná.

Díky ruční i strojové výrobě vám dokážeme nabídnout realizaci malé i velké zakázky a to zcela na míru.
Svěřte nám svou představu a my tu pro vás budeme od první konzultace, po vysvětlení technologií až kompletní výrobu.

 • Dárková krabička byla vyrobena na zakázku k vložení skleniček a lahve. Krabička je v provedení víko/dno se saténem, proložkami uvnitř a potištěna logem.

Dárková krabice Standard
Krabice standard je luxusně vypadají balení za velmi přijatelnou cenu.
Lze do nich zakomponovat satén, vložku tvarovanou na sortiment nebo dřevitou vlnu.

 • Dárková krabice v provedení víko/dno byla vyrobena jako dárkové balení. Krabičky byly vyrobeny z pevného papíru a potahované zvoleným materiálem. Uvnitř každé krabičky byl vložen vyřezávaná pěna, pod kterou byla vložena papírová vložka, která předměty uvnitř krabice vyzdvihla do požadované výšky.

Potahované krabice Premium
Tento typ dárkového balení okouzlí každého a přinese pocit exkluzivity.
Překvapte jedinečným balením s vlastním logem či grafikou a pozdvihněte dárek na vyšší úroveň.

 • Zakázková výroba dárkových krabic s potiskem

Zakázková výroba
Ať už jsou vaše přání jakákoliv, vždy se snažíme navrhnout a vyrobit dárkové balení tak, aby předčilo vaše očekávání a obdarovaného překvapila svou originalitou.

  Chcete vědět více?

  Množství:

  Někteří z našich firemních zákazníků

   Poptávka


   Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a manipulací s Vašimi údaji prostřednictvím této webové stránky.

   Reference

   • Dárková krabice s magnetickým zavíráním byla vyrobena zcela na zakázku pro menoru, která byla darována papeži Františkovi. Uvnitř víčka byly přidány stuhy, které přichytily věnování. Krabičky byly vyrobeny z pevného papíru a potahované zvoleným materiálem. U této zakázky byl použit materiál se strukturou a následně ražbou naneseno stříbrné logo. Jako vložka byla zvolena proložka potažená modrým saténem.
   • Dárkové krabice s magnetickým zavíráním byly vyrobeny pro exkluzivní voňavé olejové parfémy na praní od společnosti Giovani. Na krabičky byla zvolena kombinace technologií, jako je matné lamino se zlatou ražbou, která se v jedné části spojila i s UV lakem. Spojení všech těchto prvků dodalo krabičkám na exkluzivním vzhledu, který tak pozdvihl zážitek z dárkového balení těchto luxusních pracích olejů s nádhernou vůní.
   • Dárková krabice s magnetickým zavíráním byla vyrobena na skleněnou dózu jako dar pro zahraniční hosty. Krabičky byly vyrobeny z pevného papíru a potahované zvoleným materiálem. Ke krabičce dále byla přidělána stuha, která podtrhla dárkový vizuál celé krabičky. Logo bylo vyraženo tiskovým štočkem. Uvnitř byl zvolen satén, do kterého byla dóza vsunuta a posloužil i jako ochranný prvek, před možným poškozením skla při manipulaci.
   • Prezentační magnetická krabička byla vyrobena na prezentaci instrumentů potřebným k plastickým operacím. Každá sada instrumentů se skládala z odlišného kompletu, a proto byly krabičky vyrobeny ve třech variantách. Na krabičky bylo následně vyraženo logo a uvnitř je laserem vyřezávaný molitan přesně na každý instrument.
   • Dárková krabička byla vyrobena na zakázku k vložení skleniček, lahve a odznaku. Krabička je v provedení víko/dno s vyřezávanou proložkou uvnitř. Důležité: U krabiček z mikrovlny není zapotřebí většinou výroba výsekové desky. Jedná se o ruční výrobu a v případě objednávky nad 300 ks výsekovou desku vyrábíme na míru dané zakázce. K této zakázce byla vyrobena výseková deska na vnitřní proložku, která byla vyrobena zcela na míru vloženým předmětům.  V poptávce prosím zasílejte velikost krabice, množství a požadovanou grafiku či logo.