Kompletace

Vaše přání – naše radost, balení dárků nemusí být žádná starost. Obdarujte s chutí degustačním zážitkem v dárkovém balení.

Kompletační servis

 • Kompletace na zakázku
 • Kompletace na zakázku
 • Kompletace na zakázku

Kompletace na zakázku
U nás nezáleží na tom, zdali dárkové balíčky či reklamní předměty máte od nás. Nabízíme vám veškeré kompletační služby, které souvisí s dárkovými předměty. Stačí zaslat pouze poptávku na kompletační služby a my za vás vše připravíme. Zašleme kamkoliv budete potřebovat s možností individuální distribuce na více poboček v libovolném množství bez jakéhokoliv označení naší společnosti.

 • Kompletace s výrobou balení
 • Kompletace s výrobou balení
 • Kompletace s výrobou balení

Výroba balení s kompletací
Máte vlastní sortiment, který byste chtěli mít zabalený v dárkovém balení? U nás poskytujeme výrobu dárkového balení na míru podle vašich představ, do kterého následně uložíme váš sortiment a připravíme k finálnímu předání krásného dárku. Nejdříve s vámi zkonzultujeme vzhled dárkového balení a jeho vhodné rozměry, následně k nám zašlete vše, co si přejete do balíčků vložit a my vám dárkové balíčky zkompletujeme a připravíme k expedici.

 • Realizace celé zakázky
 • Realizace celé zakázky
 • Realizace celé zakázky

Realizace celé zakázky
V naší společnosti se především specializujeme na dárkové balíčky a reklamní předměty na míru. Proto si u nás můžete zažádat o nabídku, která bude zpracována přesně podle vašich požadavků ať už cenové hladiny, sortimentu či barevnosti. Postaráme se o kompletní servis od cenové nabídky až po finální přípravu k expedici kamkoliv budete chtít s možností individuálního rozesílání na různé pobočky ve vámi určeném množství.

 • Firemní dárkové balíčky plné pochutin
 • Kompletace firemních tašek
 • Firemní krémy na ruce

Kompletace jakéhokoliv množství
Vlastní skladové i kompletační prostory nám umožňují vám nabídnout kompletační služby v jakémkoliv množstevním rozsahu. Žádná zakázka pro nás není ani malá ani velká, abychom jí nezvládli zrealizovat. Jelikož naše výroba i kompletace probíhá pod jednou střechou, jsme schopni rychle a obratně reagovat na vaše změny v průběhu přípravy celé zakázky.

 • Rozesílání na míru
 • Rozesílání na míru

Doprava na míru
Díky vlastnímu logistickému a kompletačnímu vybavení vám dokážeme připravit zakázku k expedici přesně podle vašich požadavků. Uvědomujeme si, velikosti všech společností. Proto nabízíme zaslání kompletní zakázky či individuální rozesílání na více poboček. V případě individuálního zasílání nám stačí zaslat pouze seznam adres s určeným množstvím a my vám zakázku rozešleme na více míst po ČR i Evropě. Dárkové balíčky zasíláme na paletách v přepravních krabicích, které jsou z pevného materiálu a prokládány tak, aby dárkové krabičky dorazily vždy v pořádku. Jsme smluvními partnery přepravních služeb PPL, Geis či Messenger. V případě domluvy lze zaslat i vlastní dopravu nebo domluvit jinou přepravní společnost.

Někteří z našich firemních zákazníků

  Poptávka


  Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a manipulací s Vašimi údaji prostřednictvím této webové stránky.

  “Zákaz prodeje alkoholických nápojů a tabákových výrobků osobám mladším 18 let“ /
  “Protože sýry a salámy vyžadují chlazení, budeme Vás kontaktovat ohledně chlazeného skladování a následné dopravy.“

  Dovolujeme si Vás upozornit, že v případě chybějícího objednaného sortimentu,
  může být tento sortiment nahrazen jiným artiklem stejného druhu a v případě této změny, Vás budeme kontaktovat.
  Nutriční hodnoty jsou zasílány vždy s objednávkovým formulářem k potvrzení.
  Fotografie jsou pouze ilustrativní.
  Děkujeme za pochopení.