VERSAILLES S.R.O.

Kontakty:
 +420 487 824 024
 +420 736 671 784
 [email protected]
 [email protected]

Adresa provozovny:
 Zahrádky 73, 471 01 Zahrádky

Sídlo společnosti:
 Sarajevská 1714/9, 120 00 Praha 2

IČO: 25103300
DIČ: CZ25103300

O nás

Společnost Versailles byla založena v roce 1998 v Praze. Od té doby našim klientům poskytujeme veškerý dárkový servis až po dárky na míru. Dále se specializujeme na obalovou výrobu a reklamní předměty abychom vám dokázali splnit každé přání.

Naší prací je rozdávat radost. Ve společnosti Versailles jsme odhodláni poskytovat nejlepší produkty za přijatelnou cenu, protože chápeme, jak důležité je ukázat rodině, přátelům a klientům, že vám na nich záleží. Nic nás nedělá šťastnějšími než překvapování vašich obdarovaných výjimečnými produkty a stylovým balením. To je důvod, proč nám naši zákazníci a klienti už po dlouhá léta věří.

Díky našim partnerstvím s velkými výrobci potravin a velkoobchodníky nabízíme výjimečnou kvalitu. Pokud nemůžete najít to, co hledáte, jednoduše nám zavolejte nebo vyplňte náš online formulář na adrese  Kontaktujte nás a my vám sestavíme dárek přesně podle vašich představ. Našim cílem je vykouzlit obdarovanému úsměv na tváři a vzbudit pocity radosti.

A to jsme my – tým, který miluje svou práci, do které díky našim zákazníkům vkládáme lásku, rozvíjíme kreativitu a plníme každá vaše přání.

Náš tým

Majitelka a dárkový guru – Hanka

Majitelka a dárkový guru – Hanka

Společnost Versailles byla vybudována díky jejímu odhodlání a tvrdé práci, stejně tak jako vizi v tržní potenciál, který dárkový servis, výroba obalových materiálů a reklamní předměty nabízí.
Majitelka a zakladatelka Hana Nepivodová do firmy Versailles zasvětila celý svůj život a díky jejím mnoholetým zkušenostem, vznikla úspěšná rodinná firma, která funguje již 20 let.
Díky jejímu skvělému týmu a vztahy s dodavateli přináší na trh dárky, které jsou na vysoce kvalitní úrovni a cenově dostupné. Její veselá povaha je pro všechny ve společnosti největší motivací, která dodává potřebnou vizi, progres a energii do každého pracovního procesu.

Expert zákaznických přání – Gabča

Díky Gabče víme, že je našim klientům a zákazníkům poskytována ta nejlepší péče, ke kterým přistupuje s individuálním přístupem a stará se, aby veškerá jejich přání byla vyslyšena. Ať už prostřednictvím jakékoliv on-line komunikace či telefonických hovorů.

Jejím cílem je pro zákazníky najít vždy perfektní řešení již při prvním kontaktu. Do kanceláře přináší klid, pořádek a příjemnou energii.

Gabča precizně sleduje skladové zásoby a zajišťuje bezchybné zpracování a odeslání každé zakázky.

Manažerka splněných přání – Michaela

Manažerka splněných přání – Michaela

S více než 1000 produkty splývá v jedno. S velkým citem pro detail a mimořádným zájmem o estetičnost Míša zajišťuje, aby naši zákazníci obdrželi vždy kvalitní dárky schované v krásném balení a přinesl každému obdarovanému radost.

Díky Míše jsou vám elegantně představovány naše dárky a výroba. S jejím opravdovým nadšením přistupuje i k hledání stále nových produktů a díky ní se držíme celosvětových trendů ve světe pochutin, delikates a dárkových balení.

S láskou se věnuje našemu web designu a brandu, aby si u nás každý splnil své představy ohledně dárkových balíčků či našel dárek, který hledá.

Správce skladu a strážce balíčků – Vladan

Správce skladu a strážce balíčků – Jarda

Jarda je odpovědný za chod ve skladových prostorách, kde schováváme všechen sortiment a dárková balení.
S Jardou jsou produkty do dárkových balíčků stále v bezpečí a máme aktuální přehled o našich zásobách. Odpovídá za veškerou přípravu a logistiku, abychom Vám vše dodali v perfektním stavu.