/Pochutiny v dřevěné bedýnce
Pochutiny v dřevěné bedýnce 2018-11-09T16:43:50+02:00

Pochutiny v dřevěné bedýnce

Dárek s vůní dřeva. Myslíme na přírodu a životní prostředí. Darujte naše vybrané lahůdky v dřevěném obalu, krabici, bedýnce nebo boxu. Dřevěná krabice jistě najde další praktické využití, i když dárky, které tento obal uschoval byly již spotřebovány. Dřevěná krabička zůstává a nadále připomíná Váš výjimečný dárek. Krabičku na přání potiskneme Vaším logem nebo převážeme mašlí s firemním potiskem.

„Zákaz prodeje alkoholických nápojů a tabákových výrobků osobám mladším 18 let“

PoptávkaPoužitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a manipulací s Vašimi údaji prostřednictvím této webové stránky.

Pochutiny v dřevěné bedýnce

Dřevěná bedýnka patří mezi luxusnější balení, ať už dárků či různého sortimentu. Bedýnky jsou vyráběné z kvalitního dřeva a dodají Vašemu dárku či zboží velmi nadstandardní vzhled. Dřevěné bedýnky jsou navrženy a vyrobeny tak, aby v nich mohl být lehký i těžký sortiment. Tento obal je velmi šetrný k životnímu prostředí a tudíž mu zcela jistě náleží výraz zcela ekologický. Mezi přední výhody dřevěných bedýnek patří jejich recyklovatelnost a opakovatelné použití, ať už jako úložný prostor či v domácnosti.

Dřevěná dárková bedýnka s živou květinou

Naše společnost Vám nabízí i netradiční balení dárkové dřevěné bedýnky s živou květinou a kvalitními pochutinami. Aby květina vydržela dlouho svěží, máme vlastní speciální balení a přepravu, díky ní se nemusíte bát její přepravy.

Jestliže nejste příznivci živých květin a rádi byste něco decentnějšího, doporučujeme Vám dřevěnou bedýnku s vybranými delikatesami a vínem. Celou naši nabídku dárkových dřevěných bedýnek naleznete zde. Jestliže si i tak nevyberete z našeho sortimentu, neváhejte nás kontaktovat a my Vám navrhneme dárkovou bedýnku dle Vašich představ.

Firemní označení dřevěné dárkové bedýnky

Aby byla dřevěná dárková bedýnka zcela dle Vašich firemních představ, můžeme Vám doporučit vypálené firemní logo do dřeva či jeho nátisk.

Dárek k jakékoliv příležitosti

Tento dárek  je jedním z našich TOP dárkových balení, které se hodí k jakékoliv příležitosti. Ať už chcete dárek dát, komukoliv ve Vašem okolí, víme, že neuděláte chybu ve svém výběru. Vámi zvolená dárková bedýnka bude originálním dárkem, na který Váš obdarovaný nezapomene. Dárkový sortiment v dárkové bedýnce je vhodný pro dámy, které o sebe velmi rádi pečují, mají rády sladké pochutiny a s láskou oslaví významný den či příležitost skleničkou lahodného sektu. V naší široké nabídce si můžete vybrat z mnoha kombinací a sestavit si tak tu svou dárkovou krabičku, tašku či bedýnku podle vašich představ. Musíme zmínit, že reklamní agentura Versailles  se na dárkové krabičky, dárkové balíčky plné pochutin nebo dárkové koše specializuje již mnoho let a je jednou z nejvíce precizně připravených dárků. Nabízíme mnoho delikates pro klienty, kteří mají mlsné jazýčky a ocení jak zahraniční, tak i české kvalitní produkty. Máte-li zájem o něco rozsáhlejšího z naší nabídky, nebo něco trochu konkrétnějšího, nezapomeňte se podívat na další dárkový sortiment, firemní dárky, dárkové vánoční balíčky v našich dalších internetových sekcích.