/Dárkové tašky
Dárkové tašky 2018-11-09T16:23:25+02:00

Dárkové papírové tašky plné pochutin a delikates Gourmet Bags

Zašleme Vám dárkové luxusní tašky vysoké kvality s vybraným sortimentem Vašich vybraných pochoutek. Můžete si zvolit dárek těch nejlepších potravin i vín v papírové tašce. Šetříme přírodu. Krásná papírová taška s jedinečnými francouzskými, španělskými, italskými, anglickými německými i rakouskými lahůdkami každého potěší.

Dárkové tašky

Papírová taška pro nás v dnešní uspěchané době znamená nejčastěji používanou možnost, jak rychle a vkusně zabalit dárek či jiné zboží.

Papírové tašky jsou nejen svým materiálem snadno recyklovatelné, ale v ruce vypadají velmi elegantně a jsou vděčné svým univerzálním použitím. Výběr papírové tašky je zcela na Vás. Zvolit si můžete materiál, barvu, tvar, velikost či potisku loga. Aby vše bylo dle Vašich představ, můžete si vybrat, zda máte raději papírové ploché či kroucené ucho do ruky nebo látkové provázkové.

Papírové tašky mají mnoho možností využití, proto si vyberte tu pravou. Ať už je to pro Vás taška na víno, vánoční taška, luxusní dárková taška, Eko taška či taška na menu box, obraťte se na nás s Vaším přáním. My s Vámi vše zkonzultujeme a vyrobíme pro Vás papírovou tašku dle Vašich představ.

Proč si vybrat papírovou tašku?

Papírové tašky jsou elegantním a jednoduchým řešením pro snadné balení dárků či zboží. Navíc jsou oproti igelitovým taškám pro naši přírodu šetrnější a také levnější variantou. Hledáte-li pro Vaše zboží či dárek kvalitní a snadné reprezentativní balení, jsou pro Vás papírové ekologické tašky skvělou volbou.

Potisk papírových tašek

Papírové tašky dokážeme potisknout sítotiskem a flexotiskem, ovšem technologie tisku vždy přizpůsobena dle materiálu, počtu kusů a barevnou škálou tištěného motivu.

Výroba papírových tašek

Naše společnost se výrobou papírových tašek zabývá již 20 let, a proto Vám dokážeme nabídnout širokou škálu typů, barev či potisku. Papírové tašky jsou jednou z nejlevnějších variant jak vkusně a elegantně zabalit Vaše zboží či dárek. Jednou z jejich nejcennějších priorit je ekologický dárkový obal, který je vhodný pro jakýkoliv sortiment. Můžete si tak vybrat z nabídky, ve které jsou tašky na víno, vánoční tašky, dárkové luxusní tašky a či běžné přírodní hnědé papírové tašky. Aby papírová taška dostála svému významu, potiskneme na ni Vaše logo, vyrobíme ji ve firemních barvách či jí naplníme nejlepšími delikatesami. Udělejte svému okolí radost a darujte vkusný dárek, PR materiály, dárkové předměty, reklamní textil či pochutiny ve firemní tašce, která zaujme každého.

Papírové tašky na víno

Sháníte vhodné balení na láhev vína a chtěli byste něco decentního a elegantního, v čem si Váš obdarovaný svůj dárek lehce odnese a udělá mu radost? Zvolte svou tašku na víno, prosecco či jiný destilát. Papírové tašky jsou navrženy tak, aby do nich láhev pasovala a udržela její hmotnost. Jestliže máte zájem o tašky s více pochutinami, můžete se podívat na naši nabídku dárkových tašek plných pochutin zde.

Rozměr této tašky je standartní 110 x 100 x 380 mm.

Materiály nabízíme

  • Křída 170g, lamino, textilní ucho

Skladem: bílá lesklá, bílá matná, červená lesk

Výroba na zakázku: modrá lesk, zlatá lesk, stříbrná lesk

  • Křída rýhovaná a hladká, bez lamina, eko papír, textilní ucho v barvě tašky
  • Rýhovaný sulfát , papírové ucho

Bílé tašky a kroucené ucho

Bílá papírová taška s krouceným uchem je jednou z nejoblíbenějších tašek. Její použití je všestranné a poslouží Vám skvěle na firemní dárkové předměty, firemní textil, PR materiály, dárky na konference, delikatesy či láhve vína. Tyto papírové tašky nabízíme s potiskem loga Vaší společnosti či prodejny. Tašky jsou přizpůsobeny pro vyšší hmotnost vloženého sortimentu a jsou vyrobeny z hladkého sulfátového papíru.

Nosnost 5 – 12 kg rozložené hmotnosti.

Hnědé tašky a kroucené ucho

Hnědé tašky jsou vyrobeny zcela ekologického materiálu a mají kroucené papírové ucho. Zákazníci ji často objednávají na běžné upotřebení. Jsou používány do obchodů na různý sortiment, tiskový materiál, vzorky a textil. Nabízíme Vám i naše dárkové tašky, které jsou plné pochutin a kvalitních vín či jiného destilátu.  Jestliže Vám naše kombinace nevyhovují, připravíme dárkovou tašku přesně podle Vašich představ a takto předaná taška nahradí proutěný koš v celofánu. Připevníme k papírové tašce mašli s komplimentkou a přáním, a tímto firemním dárkem, potěšíte každého Vašeho zákazníka, obchodního partnera i zaměstnance.

Nosnost 5 – 12 kg rozložené hmotnosti.

Luxusní papírová taška s textilním uchem

Nejoblíbenější a nejprodávanější hnědé přírodní ekologické tašky s bavlněnou šňůrkou v barvě tašky. Nejvíce vyráběná a prodávaná papírová taška označována jako luxusní papírová taška s textilním uchem. Jedná se o ekologický, recyklovatelný materiál a šetrný obal k životnímu prostředí. Tašky lze potisknout sítotiskem nebo opatřit zavěšenou kartičkou s Vaším přáním nebo logem. Taška je pevná a hezky dárková. Taška hnědá, hladká ekologická z pevného materiálu, bavlněné, textilní ucho v barvě tašky.

Věřte, unese hodně, víno, čokoládu, francouzské teriny i dřevěnou nebo papírovou dárkovou krabici s pochutinami.

„Zákaz prodeje alkoholických nápojů a tabákových výrobků osobám mladším 18 let“