Skleněné reklamní láhve

Reklamní sklo, Pískování skla a Reklamní láhve

Originální reklamní dárek. Česká ruční výroba skleněné láhve, vyplněné uvnitř Vašim produktem či vzorkem, Vám zajišťuje preciznost od profesionálů. Darujte reklamní skleněnou láhev s destilátem, ke kterému naše společnost přidává certifikát o jeho kvalitě. Tím tak zajistíte originální a VIP dárek pro výjimečnou příležitost. Výroba skleněných lahví je na zakázku, přesně podle Vašich představ. Minimální množství je 5o ks. Cena od 500 Kč/ks bez DPH.

 Popis

Česká výroba foukaného čirého skla nám umožní Vám nabídnout originální reklamní dárek nestandardního typu. Do láhve se umístí logo, produkt, vzorek artiklu a láhev se naplní čirým destilátem. Typ destilátu se většinou zvolí slivovice. Všechny láhve se uzavřou korkový uzávěrem a tepelně uzavřou plastovou zátkou. K zakázce předáváme certifikát o obsahu zvoleného a Vámi vybraného alkoholu. A nebo bez alkoholu? Není problém. Ale láhev je originální a krásná.

Do láhve je možné vložit vzorek Vašeho produktu nebo vypískovat logo a či nalepit pouze obrandovaný štítek. Do výdutě se vkládají kravaty, hodinky, dřevěná paleta s logem, tenisový míček, golfový míček. Skleněný fotbalista nebo maketa tenisové rakety.

Láhve se balí jednotlivě do papírových krabiček. Nabízíme, i potisk krabičky Vaší grafikou. Láhev je tak kompletně připravená pro prezentaci Vaší značky. Dárky jsou voleny na podporu Vaší značky a produktu. Často se dodávají jako vánoční dárek nebo prezent pro konference.

Výroba české sklářské společnosti, která se převážně specializuje na export a zabývá se zpracováním tvrdé boritokřemičité skloviny našemu nápadu vyšla vstříc. Láhev tak splňuje účel originálního dárku, který je nenapodobitelný.

Vyrobíme i skleněné výrobky pro využití k dekoračním a reklamním účelům. Příkladem mohou být foukané láhve určené převážně k plnění alkoholickými nápoji, některé druhy skla stolního, nebo ozdobného.

Pískování skla

Umístění vypískovaného loga je na stěnu sklenice nebo na dno skla.

Zašlete nám Vaše logo ve vysokém rozlišení. Umístíme a vypískujeme logo na různé tvary skleniček, na bílé, tak i červené víno či jiné láhve s alkoholem. Konkrétní použití se rozlišuje podle velikosti sklenice. 

Nejpoužívanější velikosti na bílé sladké víno je velikost mezi 150 – 250 ml. Na bílé suché víno je velikost sklenice mezi 150 – 400 ml. U suchých bílých vín burgundského typu je velikost od 250 – 500 ml.. U skleniček na červené víno rozmezí 350 – 500 ml a více.

Sklenice na brandy se vyznačuje typ s kratší nohou. Obsah sklenky je nejprodávanější 400 ml.

Typ sklenice flétna se používá na šumivé víno. Její štíhlé tělo dává vyniknout perlení vína. Úzké hrdlo napomáhá ke shromáždění aromatických látek. Velikost fléten je v rozmezí 150 – 220 ml.

Nejvíce kupované sklenice jsou tzv.odlivky. Dno s nejvíce skloviny, se nazývá „led“. Led má funkci zpomalit oteplení nápoje. Široké použití tohoto skla je běžné na vodu, na nealkoholické i alkoholické nápoje, whisky. 

KARAFY a DEKANTERY

Jsou nejčastěji používá ke stolování vín. Kromě mladých vín lze doporučit přelití do karafy také u robustních a silných vín. Přelitím do lahve vznikne větší plocha, která urychlí okysličení vína. Dle různých názorů by se mladé víno mělo přelít 0,5 – 2 hodiny před podáváním. 

Nabízíme i džbány, které se hodí pro každodenní použití. V nabídce máme džbány různých obsahů, velikostí, tvarů, klasické i moderní.