/Bez alkoholu
Bez alkoholu 2018-10-03T12:31:08+02:00

Bez alkoholu

Každý z nás nemusí být milovník dobrého vína, kvalitní whiskey či šampaňského. Proto pro vás máme i dárkové balíčky bez alkoholu, abychom udělali šťastného každého obdarovaného. Do našich dárkových balíčků, tašek i bedýnek jsme připravili kombinace všech pochutin a delikates pro jakýkoliv mlsný jazýček. Věnujte dárek vašemu okolí s chutí a láskou bez starostí.

PoptávkaPoužitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a manipulací s Vašimi údaji prostřednictvím této webové stránky.

Bez alkoholu

Každý z nás nemusí být milovník dobrého vína, kvalitní whiskey či šampaňského. Proto pro vás máme i dárkové balíčky bez alkoholu, abychom udělali šťastného každého obdarovaného. Do našich dárkových balíčků, tašek i bedýnek jsme připravili kombinace všech pochutin a delikates pro jakýkoliv mlsný jazýček. Věnujte dárek vašemu okolí s chutí a láskou bez starostí.

Nabízíme Vám široký výběr z dárkových krabičekdárkových tašekbedýnek i košů pro vaše zaměstnance, obchodní partnery či jako pozornost na konference, večírky či jiné důležité firemní akce.

V naší nabídce naleznete zahraniční i české produkty, které vám profesionálně zabalíme do vámi vybraného obalu a odešleme až k vám, profesionální zásilkovou službou, abyste všechny dárky předali v naprostém pořádku.

Dárky vyrábíme s dlouholetou zkušeností a inspirace pro jejich balení nás neopouští.

Máme pro Vás připravený široký výběr toho nejlepšího. Nevěříte? Objednejte si vzorek a my Vám ho zašleme a rádi počkáme na Vaší odpověď. Celá řada sortimentu pochutin, delikates a vín, která je tvořena pro každý mlsný jazýček.

V nabídce najdete dárkové balíčky čajem a kávou i horkou čokoládou.Vybrané čajové lístky v originálním balení  s jemnou vůní OR TEA, DORSET, anglické značky LONDON, RIDGWAYS, které jsou baleny v dárkovém plechovém i plastovém balení. Dále pro vás máme v nabídce Bio čaje s přírodními účinky lučních bylin pro Vaše zdraví HEATH-HEATHER. CLIPPER.

U nás máte možnost si vybrat z naší široké nabídky již sestavených dárkových balíčků nebo si podle svého výběru do firemních balíčků zvolit produkty dle svých představ a přání.

Ze sladké sekce vám přinášíme na výběr: Belgické pralinky Emoti, anglické bonbony BRIDGES, čokoládové truffle značky Monty Bojangles dokonalé pro chuť i vášnivě-blaznivé originální dárkové balení. Bio čokolády SEED BEAN s chutí levandule, zázvor i limetka, hořká malina, kokos, vanilka i s mořskou solí a originální výroba z dominikánských kakaových bobů zn. TRINITARIO. 130 let tradiční výroba sušenek Jules Destrooper. Vyjímečné italské sušenky , kdo ochutná neodolá výjimečné chuti ke kávě nebo čaji CANTUCCINI. Originální balení  popcornu zn. JOESephis s širokou nabídkou oříšků a sušeného ovoce.  České Bio krekry ZEMANKA, italské grissini, anglické Buiscuits Walkers, italské Amaretti Benelli, úžasnou vánoční marcipánovou štolu.

U slaných pochutin se můžete přikolnit k italským, španělským, francouzským sýrům , terinám, paštikám a fuetům nebo salámkům značek Tannehof, CASADEMONT, DETRY, HERZ, Mives, Henri Raffin, Loidl, Feyel, té pravé a úžasné chuti uherského salámu PICK, maďarského  MAKOI, SALME GOLOSETTO a SALAME CACCIATORE Vám přibalíme grilované žampiony, artyčoky, sušená rajčata, nakládané zelené nebo sušené černé olivy nebo lesní houby. Francouzské teriny z tradiční výroby Lucien Georgelin.

Nezapomněli jsme ani na svět omáček a dressingů, kam patří vybrané chutney, omáčky, dressingy, hořčice, nakládané cibulky nebo malé ochucené okurky značky Didden,

Pokud sýry a salámky nejsou Vaší oblíbenou volbou, nabídneme Vám filety ze žlutoploutvého tuňáka v olivovém oleji s jodizovanou solí značky CALLIPO, nakládané ančovičkynejlepší kvality nebo filety z ančoviček. Grana Padano, parmagiano Reggiano, Perlagrigia, Hyrkus, PECORINO UBRIACO, Formaggio al Lagrein, Formaggio ORTLES, Formaggioal taglio Dolomitenkönig, CASTELMANGO, PECORINO il Pepe, Pecorino Il Merigo, PEcorino di Pienza nero DOP, Pecorino Romano

K požitkářskému mlsání patří marmelády a džemy, medy i čokolády. Značky Callipo nabízí vybrané chutě z citrusů Bergamotu, Mirabelek, z bílých fíků, sicilských pomerančů, zelených rajčat z Kalábrie, z červených papriček z Kalábrie nebo z červené cibule Tropea z Kalabrie. Francouzské marmelády z tradiční výroby Lucien Georgelin i skotské džemy a zavařeniny MACKAYS.

Ve speciálních dárkových sadách a dárkových balíčcích najdete med od českých včelařů z CHKO českého středohoří nebo chráněné krajinné oblasti kokořínska. Velmi oblíbeným dárkem v dárkových sadách je mix mini medů lesní, polní a květový značky Breitsamer. 

Kompletace

V naší reklamní agentuře Versailles s.r.o. máme vlastní manipulační stroje i skladové prostory, díky kterým můžeme na zakázkách pracovat a skladovat jakékoliv množství.

Pro zabalení dárkových balíčků, papírových dárkových tašek i dřevěných krabic využíváme průmyslové krabice na ochranu dárků pro transport na paletách a dbáme na ochranu každého dárkového sortimentu, který k našim zákazníkům zasíláme.

Vaší zakázku Vám dodáme jednotlivě na přímo, nebo využijeme spediční společnost. Jestliže vám více vyhovuje osobní předání, rádi Vám zakázku předáme u nás.

Dárkové balíčky, krabičky, tašky i dárkové koše nabízíme nejen pro Vaše zákazníky, významné klienty, zaměstnance, ale i pro Vás. Jestliže jste si u nás vybrali osobní dárek, který byste rádi někomu ve vašem okolí předali, rádi Vám ho zašleme individuelně. 

Nabízíme vám originální a neokoukanou nabídku našeho sortimentu, který udělá radost každému. Vždyť nejlepší dárky jsou ty, které se dají rovnou využít či sníst. 

Všechny naše dárkové balíčky mohou být označeny firemní značkou či doplněny firemním předmětem, dle vašeho přání.

Dárkové balíčky doplníme komplimentou, firemním logem s vhodným mottem pro zvýraznění Vaší značky. Naše grafické studio navrhne a nebo zašlete svůj návrh a nebo pouze představu. Vyjdeme Vám vstříc, zabalíme po dohodě do obsahu balíčku a nebo zavážeme na stuhu k dárku. Materiál a velikost i barevnost podle Vašeho výběru doplníme, vytiskneme  a zabalíme.

Firemní dárkové štítky

Doporučujeme pro zviditelnění Vaší značky potisk mašlí  a stuh. Stuhy jsou z kvalitního saténového materiálu a množství není limitující.  Barvu stuhy si zvolíte dle svého požadavku a tisk schválíme podle zaslaného loga. 

Darujte s chutí