/Italské balíčky
Italské balíčky 2018-11-09T16:42:56+02:00

Italské balíčky

Itálie je proslulá svou kuchyní a výbornými pochutinami, které si Italové dopřávají k vínům vypěstovaných na svých prosluněných vinicích. Jelikož nám záleží na tom nejlepším, přinášíme Vám italská dárková balení, abyste mohli darovat i vy kousek pravé Itálie. Vezměte své okolí na malý moment do gurmánské Itálie a užijte si vybrané italské chutě v pohodlí domova.

„Zákaz prodeje alkoholických nápojů a tabákových výrobků osobám mladším 18 let“

PoptávkaPoužitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a manipulací s Vašimi údaji prostřednictvím této webové stránky.

Italské balíčky

Itálie je proslulá svou kuchyní a výbornými pochutinami, které si Italové dopřávají k vínům vypěstovaných na svých prosluněných vinicích. Jelikož nám záleží na tom nejlepším, přinášíme Vám italská dárková balení, abyste mohli darovat i vy kousek pravé Itálie. Vezměte své okolí na malý moment do gurmánské Itálie a užijte si vybrané italské chutě v pohodlí domova.

Nabízíme Vám široký výběr z dárkových krabičekdárkových tašekbedýnek i košů pro vaše zaměstnance, obchodní partnery či jako pozornost na konference, večírky či jiné důležité firemní akce.

V naší nabídce naleznete zahraniční i české produkty, které vám profesionálně zabalíme do vámi vybraného obalu a odešleme až k vám, profesionální zásilkovou službou, abyste všechny dárky předali v naprostém pořádku.

Dárky vyrábíme s dlouholetou zkušeností a inspirace pro jejich balení nás neopouští.

Máme pro Vás připravený široký výběr toho nejlepšího. Nevěříte? Objednejte si vzorek a my Vám ho zašleme a rádi počkáme na Vaší odpověď. Celá řada sortimentu pochutin, delikates a vín, která je tvořena pro každý mlsný jazýček.

V nabídce najdete italská červená i bílá vína, ale také velmi oblíbená italská Prosecca, Grappy a Bombardino, které pečlivě vybíráme. V první řadě dbáme na chuť každé láhve, abychom vám přinesli něco výjimečného.  

U nás máte možnost si vybrat z naší široké nabídky již sestavených dárkových balíčků nebo si podle svého výběru do firemních balíčků zvolit produkty dle svých představ a přání.

Ze sladké sekce vám přinášíme například džemy z vinných hroznů ochucené o kapku Lambrusca, Lísko-oříškové pomazánky z těch nejlepších ořechů a čokolády či oblíbené italské máslové sušenky mnoha druhů.

U slaných pochutin se můžete přikolnit k italským sýrům , terinám, paštikám a fuetům nebo SALME GOLOSETTO a SALAME CACCIATORE. Dále Vám přibalíme grilované žampiony, artyčoky, sušená rajčata, nakládané zelené nebo sušené černé olivy nebo lesní houby či pravé lanýžové pochoutky.

Nezapomněli jsme ani na svět omáček a dressingů, kam patří vybrané chutney, omáčky, dressingy, hořčice, nakládané cibulky nebo malé ochucené okurky značky Didden,

Pokud sýry a salámky nejsou Vaší oblíbenou volbou, nabídneme Vám filety ze žlutoploutvého tuňáka v olivovém oleji s jodizovanou solí značky CALLIPO, nakládané ančovičkynejlepší kvality nebo filety z ančoviček. Grana Padano, parmagiano Reggiano, Perlagrigia, Hyrkus, PECORINO UBRIACO, Formaggio al Lagrein, Formaggio ORTLES, Formaggioal taglio Dolomitenkönig, CASTELMANGO, PECORINO il Pepe, Pecorino Il Merigo, PEcorino di Pienza nero DOP, Pecorino Romano

K požitkářskému mlsání patří marmelády a džemy, medy i čokolády. Značky Callipo nabízí vybrané chutě z citrusů Bergamotu, Mirabelek, z bílých fíků, sicilských pomerančů, zelených rajčat z Kalábrie, z červených papriček z Kalábrie nebo z červené cibule Tropea z Kalabrie. Francouzské marmelády z tradiční výroby Lucien Georgelin i skotské džemy a zavařeniny MACKAYS.

Kompletace

V naší reklamní agentuře Versailles s.r.o. máme vlastní manipulační stroje i skladové prostory, díky kterým můžeme na zakázkách pracovat a skladovat jakékoliv množství.

Pro zabalení dárkových balíčků, papírových dárkových tašek i dřevěných krabic využíváme průmyslové krabice na ochranu dárků pro transport na paletách a dbáme na ochranu každého dárkového sortimentu, který k našim zákazníkům zasíláme.

Vaší zakázku Vám dodáme jednotlivě na přímo, nebo využijeme spediční společnost. Jestliže vám více vyhovuje osobní předání, rádi Vám zakázku předáme u nás.

Dárkové balíčky, krabičky, tašky i dárkové koše nabízíme nejen pro Vaše zákazníky, významné klienty, zaměstnance, ale i pro Vás. Jestliže jste si u nás vybrali osobní dárek, který byste rádi někomu ve vašem okolí předali, rádi Vám ho zašleme individuelně. 

Nabízíme vám originální a neokoukanou nabídku našeho sortimentu, který udělá radost každému. Vždyť nejlepší dárky jsou ty, které se dají rovnou využít či sníst. 

Všechny naše dárkové balíčky mohou být označeny firemní značkou či doplněny firemním předmětem, dle vašeho přání.

Dárkové balíčky doplníme komplimentou, firemním logem s vhodným mottem pro zvýraznění Vaší značky. Naše grafické studio navrhne a nebo zašlete svůj návrh a nebo pouze představu. Vyjdeme Vám vstříc, zabalíme po dohodě do obsahu balíčku a nebo zavážeme na stuhu k dárku. Materiál a velikost i barevnost podle Vašeho výběru doplníme, vytiskneme  a zabalíme.

Firemní dárkové štítky

Doporučujeme pro zviditelnění Vaší značky potisk mašlí  a stuh. Stuhy jsou z kvalitního saténového materiálu a množství není limitující.  Barvu stuhy si zvolíte dle svého požadavku a tisk schválíme podle zaslaného loga. 

Darujte s chutí